Ettevõttest

Hanken OÜ on Eesti kapitalil loodud ettevõte ja  tegutseb alates 1993. aastat.

Meie tegevusalaks on  veevarustuse-, kanalisatsiooni-, kütte- ja ventilatsioonitööd ning sprinkler- ja tuletõrjesüsteemide ehitus. Pakume ka vastavate süsteemide hooldust ja projekteerimist.

Toetudes suurtele kogemustele, kõrgelt kvalifitseeritud insener-tehnilisele personalile ja väljakujunenud laialdastele koostöösidemetele, suudab ettevõte komplektselt lahendada hoonete tehnokommunikatsioonide energiasäästliku ja ohutu haldamisega ülesanded põhimõttel “võtmed kätte”.

Meie kogenud personal on Teile meeleldi abiks kõikvõimalike probleemide lahendamisel.


Töötajad

Mihkel Talts
juhatuse esimees
mihkel@hanken.ee
+3725041580

Indrek Siigur
töödejuhataja
(sprinkler ja tuletõrje)
indrek@hanken.ee
+3725046548

Raivo Kalda
projektijuht (ventilatsioon)
raivo@hanken.ee
+3725056260

Aaro Kruve
objektijuht
aaro@hanken.ee
+3725112371

Andrei Zlojan
töödejuhataja
andrei@hanken.ee
+3725230835

 

Tiit Reissaar
juhatuse liige, finantsdirektor
tiit@hanken.ee
+3725014231

Olav Hänilane
objektijuht
olav@hanken.ee
+3725038283

Rain Paas
projektijuht
rain@hanken.ee
+3725039004

Igor Maksimov
objektijuht
(soojuspumbad)
igor@hanken.ee
+37253345626

Natalja Loginova
eelarvestaja
natalja@hanken.ee
+37253066178

footer-separator
footer-separator